Akademika Blindern

Kjære kunde!

På grunn av smitteverntiltak i Oslo må vi dessverre holde stengt fra tirsdag 2. mars og inntil videre, men vi er på jobb!

Ta kontakt med oss så finner vi en løsning som passer for deg.

Vi har utlevering, betaling med Vipps og vi sender *fraktfritt i Norge

*gjelder ikke ved bestilling av kun kompendier

Åpningstider:

Mandag 09.00 - 17.00
Tirsdag 09.00 - 17.00
Onsdag 09.00 - 17.00
Torsdag 09.00 - 17.00
Fredag 09.00 - 17.00
Lørdag Stengt

Fagområder: 
Data og realfag, humanistiske fag, politi, utdanningsvitenskapelige fag, medisin, helsefag, samfunnsvitenskapelige fag. Har i tillegg skjønnlitteratur, engelsk skjønnlitteratur, bøker innen populærvitenskap, debattbøker og kontorrekvisita.

Utdanningsinstitusjoner knyttet til butikken:
- Universitetet i Oslo
- Bjørknes Høyskole
- Bjørknes Privatskole
- Politihøyskolen i Oslo

STUDENT

profilvarer
 

Kontakt

Problemvn. 9
0371 Oslo

Instagram:
@akademikablindern


Butikkleder:
Arnhild Tomren: arnhild.tomren@akademika.no

Fagansvarlige:
Anne Walseng: anne.walseng@akademika.no
Kirsti Kjerkreit: kirsti.kjerkreit@akademika.no
Øyvind Kleiven: oyvind.kleiven@akademika.no
Tone Kalleberg: tone.kalleberg@akademika.no
Nina Barstad: nina.barstad@akademika.no
Joakim Larsen: joakim.larsen@akademika.no
 

Kompendier og kopiutsalg:
Vi sender gjerne kompendier til deg, men da må du sende dette til oss på  kopiutsalget@akademika.no :

  • Kopi av studentbeviset ditt.
  • Navn, postadresse og telefonnummer

Frakt tilkommer.
Obs! Vi sender bare til adresser i Norge